O NAS

P.W.M. VOGLER

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność na terenie województwa pomorskiego w 1997 roku. Jesteśmy zakładem prężnie rozwijającym się i udoskonalającym swoje produkty. Obecnie nasze produkty sprzedawane są na terenie całego kraju i zagranicą. Produkujemy elementy wentylacji, kratki i osłony wentylacyjne, maskownice, rozety, osłony budowlane, drzwiczki i kratki kominkowe, szafki ochronne i do zabudowy dla budownictwa (szafki do gazu, gaśnic).

Produkty P.W.M VOGLER wykonywane są ze stali nierdzewnej, aluminiowej i ocynkowanej (malowanej proszkowo). Wykorzystywane materiały posiadają certyfikaty jakości, atesty hutnicze i sanitarne. Dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu całego zespołu wyroby nasze reprezentują wysoki poziom techniczny i jakościowy. Są trwałe, łatwe w montażu i estetycznie wykonane.

Dbając o jak największe zadowolenie naszych klientów, staramy się ciągle wprowadzać i promować nowe technologie, a także rozwiązania w zakresie obsługi handlowej i logistycznej. Obserwując rynek zapewniamy, że różnorodność produkowanych przez nas wyrobów będzie stale wzrastać. Jak wynika z krótkiego opisu jesteśmy firmą o szerokim spektrum działania. Ciągle się rozwijamy i obecnie nasze siły skupiamy nad podnoszeniem jakości naszych wyrobów. Udaje nam się to, czego przykładem jest wzrost produkowanych przez nas produktów. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje, by zadowolić naszego klienta.

Realizujemy zamówienia inwestycyjne, hurtowe oraz detaliczne. Zaopatrujemy sklepy, hurtownie, składy budowlane, oraz klientów indywidualnych na terenie całego kraju. W przypadku chęci nawiązania współpracy handlowej zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu uzyskania dodatkowych informacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl